Over ons

N8 is het laboratorium voor museale jongerenmarketing, gericht op zoveel mogelijk, het liefst alle jongerendoelgroepen van Amsterdam. Daar worden alle activiteiten onder geschaard met als brandpunt de jaarlijkse Museumnacht.

De stichting is opgericht in 2003 en is gehuisvest in het Muziekgebouw aan ’t IJ in Amsterdam. De organisatie wordt gevormd door een projectbureau, bestaande uit vier medewerkers. Rond de Museumnacht wordt de organisatie ondersteund door twee stagiairs.

Het projectbureau wordt aangestuurd door een bestuur. Het bestuur van de stichting bestaat uit zeven bestuursleden. Deze worden benoemd voor een termijn van drie jaar, met een termijnverlenging van maximaal drie jaar. Tenminste drie bestuursleden zijn afkomstig uit de Amsterdamse museale wereld. Zij zijn vertegenwoordigd in OAM (Overleg Amsterdamse Musea) en het MOAM (Marketing Overleg Amsterdamse musea).

N8 is aangewezen als Culturele ANBI. Voor de volledige ANBI-gegevens klik hier.

 

Wij zijn N8

Team

Eric Seleky

Projectmanager

eric@n8.nl

Meredith Greer

Communitymanager

meredith@n8.nl

Roel van den Sigtenhorst

Projectmanager

roel@n8.nl

Kimberly Willems

Projectmanager N8connect

kimberly@n8.nl

Aron Eilander

Projectmanager

aron@n8.nl

Saran Ramsey

Stagiair

saran@n8.nl

Beatrijs Jansen

Stagiair

beatrijs@n8.nl

Bestuur

Sandra den Hamer

Voorzitter

Directeur EYE Filmmuseum

Lennart Booij

Secretaris

Conservator Stedelijk Museum, Raad voor Cultuur

Marco Huijbregts

Penningmeester

Vennoot bij Dubois & co

Astrid Elburg

P&O, Algemeen bestuurslid

Zelfstandig adviseur en managementcoach

Matthijs Bakker

Algemeen bestuurslid

Manager Marketing & Communications Foam & voorzitter MOAM

John Sijmonsbergen

Algemeen bestuurslid

Hoofd Strategie en Innovatie Tropenmuseum

Inger Schaap

Algemeen bestuurslid

Directeur Humanity in Action Nederland

N8pro

Partners

n8 werkt samen met

Atria
ARCAM
de Brakke Grond
Framer Framed in de Tolhuistuin
Hollandsche Schouwburg
De Nieuwe Kerk
Portugese Synagoge
Tassenmuseum Hendrikje
Museum Willet-Holthuysen
Allard Pierson Museum
Arti et Amicitiae
Castrum Peregrini
Van Gogh Museum
De Hortus
NEMO
Museum het Rembrandthuis
Tropenmuseum
Amsterdam Museum
Artis Aquarium
CBK Amsterdam
Hermitage Amsterdam
Huis Marseille
Ons' Lieve Heer op Solder
Rijksmuseum
Van Eesterenmuseum
Amsterdam Pipe Museum
Artis Planetarium
De Dageraad (Museum Het Schip)
Het Grachtenhuis
Huize Frankendael
De Oude Kerk
Het Scheepvaartmuseum
Verzetsmuseum
Anne Frank Huis
Bijbels Museum
EYE
Harry Mulisch Huis
Holocaust Museum i.o.
Persmuseum
Stadsarchief
Museum Vrolik
De Appel arts centre
Bijzondere Collecties UvA
Foam
Heesterveld Creative Community
Museum van Loon
Pianola Museum
Stedelijk Museum
Waag Society